foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Organizace AR Juniuor

Dobrý den,

vzhledem k mimořádné situaci ve škole SŠOSaP a VOŠ Kněžskodvorská 33/A, která byla pověřena Sdružením ARA ČR uspořádáním soutěže Aranžér Junior 2016 v Českých Budějovicích, vám musím oznámit, že letošní soutěž Aranžér Junior 2016 se v tomto městě konat nebude. Vzhledem k tradici je mi to velice líto, ale byl jsem o toto zrušení z objektivních důvodů požádán samotnými pracovníky školy (telefonicky paní statutární zástupkyní ZŘ SŠ OSaP a VOŠ Mgr. Kábelovou). 

O této situaci jsem informoval i pana ředitele naší školy (SPŠD, a.s., Plzeňská 298/217a, Praha 5) ing. Novotného, který vzhledem k tomu, že jsou již některé práce rozpracované a žákům by bylo velice líto, že by se soutěž nekonala, přišel s nabídkou, že by se uspořádání soutěže mohla zhostit naše škola v Praze. Jeho rozhodnutí jsem uvítal, ale vzhledem k tomu, že naše škola nemá potřebné prostory, začal pan ředitel vyjednávat možnost uspořádat tuto naší soutěž i mimo školu. Vše je ale na samém začátku!!! 

Proto si vás dovoluji oslovit a požádat vás o případný souhlas, a to do konce týdne, zda pokračovat v této započaté cestě a soutěž uspořádat v Praze. Pokud by mohl někdo uspořádat soutěž ve své škole, rád tuto nabídku uvítám a budu všechny kolegyně a kolegy ze sdružení ihned informovat. 

Samozřejmostí v této nepříjemné situaci bude i svolání mimořádného jednání Rady sdružení v září 2016 (nebo dříve?). 

Děkuji vám za pochopení a přeji pěkné dny, 

 

Bc. Michal Jiroušek,

předseda sdružení. 

 

9. května 2016

Administrátor webu

email:jirovsky@sso.cz

 

© 2015 Sdružení aranžérů České Republiky